Лише година їзди від центру Львова і Ви в обіймах дикої природи!

Неповторний природний парк вкритий лісом, багата рослинність та тваринний світ вразять Вас поєднанням мальовничих краєвидів незайманих угідь. 
Комфортабельний двоповерховий комплекс розрахований на компанію до 12 людей. Шість затишних номерів обладнані усіма необхідними вигодами. Більярд, теніс, великий бенкетний зал з каміном та виходом на літню терасу, сауна на сіні.Поряд з садибою розташована альтанка-барбекю з критою терасою та мангалом. Персональний кухар, приготує будь-які страви на Ваш вибір! Гектари хвойних і листяних лісів гарантують Вам чисте повітря, міцний сон, і звичайно, чудове полювання за участю фахових єгерів. Ваш відпочинок яскраво доповнять наші якісні додаткові послуги.Це і екстремальні катання на потужних квадроциклах, і 
не менш цікаві велопрогулянки маршрутами різної складності. Буде заняття для любителів більярду та тенісу. До Ваших послуг також класична сауна на чистому, ароматному сіні, стрілецький тир з різноманітними видами зброї, та перлина нашого господарства - елітний кінний клуб з великим критим манежем. Для Ваших дітей ми передбачили дитячі майданчики та міні-зоопарк.

>

>

>

>