Про нас

"Вірменка" - це культова кав’ярня міста, яка існує з 1979 року. У 2016, 2017, 2018 роках її було обрано "Найкращою кав'ярнею Львова" в рамках "Lviv Coffee Festival".

Влітку 2016 року у "Вірменці" була проведена реставрація. Залишились автентичні кладка, перекриття, такі елементи, як фрагмент кам’яного порталу ХVI-XVII ст. та інше. З’явились старі фотографії, на яких можна знайти Кузю з Братів Гадюкіних та інших завсідників старої "Вірменки", книжкові полиці. Деякі книжки можна взяти почитати за філіжанкою кави, а деякі навіть купити. Тематика книжок: Львів, Вірменка, Любов, Кава... Існує у "Вірменці" і так званий "буккросинг" - можна принести книгу та обміняти її на іншу. 

Ще одна гарна традиція, яка продовжується у "Вірменці", - це підвішена кава. Раніше у кав’ярні це було неписане правило: підвісити друзям каву, тобто купити каву і попередити дівчат, що коли прийде той чи інший товариш, щоб йому її налили. Тепер для цього є дошка, на якій позначатимуться іменні кави, тобто для когось конткретно, та вільні - для будь-кого.

А каву і надалі варять традиційно по-східному, з використанням вже новітніх технологій. Смак кави став ще кращим. Як і раніше, гості беруть участь у приготуванні кави в турці, яка ніби витанцьовує, загортаючись у пісок.

До кави гостям засмакує львівський сирник та натуральні наливки власного виробництва, а також оригінальні лікери "Вірменка": Старий Львів, Кавовий, Тірамісу та Шоколадний.  

І як показав час, "Вірменка" завжди буде "Вірменкою", щоб не відбувалось за її стінами, вона продовжуватиме бути втіленням літопису Львова. 

Тож, до зустрічі на каві!

Фото

3D панорама

Відео

кав'ярня

Адреса

м.Львів, вул.Вірменська, 19

Телефони

0672781608

Email

virmenka.pr@gmail.com

Графік роботи

9:00 - 23:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом