Про нас

Ресторан "Del Pesto" пропонує своїм гостям вишукані страви європейської та середземноморської кухонь. В атмосфері затишку та емоційної простоти смакуватимуть ці страви якнайкраще. Тут готують з найкращих, екологічно чистих продуктів, які вирощують в господарстві “Зубр” . У ресторані побачень "Del Pesto"  — всі турботи зникають, час зупиняється, залишається лише відпочинок під звуки італійських і французьких мелодій. "Del Pesto" чудово підходить для святкування важливих подій, організації бенкетів та затишного сімейного відпочинку.

Бенкети

Чотири вишукані приміщення, розраховані на 100 місць, та інтер’єрні рішення дозволять знайти затишний куточок, як для закоханої пари, так і для великої гучної компанії.

Організувати престижний захід, де зручно влаштуються загальний та дитячий стіл, окремий танцювальний майданчик та літня тераса, яка завершить ідеальне зонування бенкету, весілля чи корпоративу, - це нам під силу. 

Дітям

Пропонуємо послуги організації дитячого свята

Пропонуємо послуги організації свята Вашому малюку "під ключ"! До Ваших послуг: "дитяче меню", окрема ігрова кімната та оформлення приміщення за Вашим бажанням. Ми підготуємо дитячу програму з веселими аніматорами до Дня народження, іменин, хрестин, фото та відеозйомку та  проведемо цікаві майстер класи.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Наша команда - це сім'я, яка радо приймає кожного гостя та з увагою ставиться до його побажань!

Контакти

Ресторан в парковій зоні міста

Адреса

м. Львів, вул. Вітовського, 43 А

Телефони

+38 (067) 008 22 22

Email

Графік роботи

9:00 – 23:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом