Про нас

Перший у Львові ресторан імпровізацій "Грушевський cinema&jazz" – це мистецький центр з щоденними інструментальними імпровізаціями, переглядами популярного кіно, концертами наживо, виставками живопису, фотографій, ретро кіноафіш, презентаціями та читальнею. Концепція закладу поєднує в собі мистецькі події та програми з класичним форматом ресторану. 28 вересня 2012 року відбулась презентація унікального для Львова ресторану імпровізацій "Грушевський cinema&jazz", розташованого в будинку одного з перших львівських кінотеатрів "Корсо". Презентація була приурочена 100-річчю з дня відкриття найулюбленішого для багатьох поколінь львів’ян кінотеатру, 1912р. За перші місяці гостями та організаторами заходів в ресторані стали відомі актори, музиканти, дизайнери: Ніна Матвієнко, гурт "Даха Браха", Арсен Мірзоян, Оксана Караванська, Піккардійська терція. "Грушевський cinema&jazz" – це ресторан з європейською та авторською кухнею. В ресторані подаються львівські натуральні настоянки і коктейлі на основі настоянок. Атракцією ресторану є незвична телефонна будка, яка створює ефект реальної присутності, наприклад, на футбольному матчі, вокзалі чи в лісі! Таких звукових шумів є 11, чого цілком достатньо для веселого розіграшу або навіть переконливого доказу, але так чи інакше – це варто спробувати особисто! 

 

 

Програма

Бенкети

Зручне зонування Грушевського дозволяє проводити заходи різноманітного формату: презентації, бенкети, фуршети, семінари, корпоративи та концерти до 200 осіб.

Приміщення знаходяться на двох рівнях і дозволяють комфортно розмістити 70 гостей в кожному залі. Також наявний окремий танцювальний майданчик. Перед закладом є невеликий паркінг та літня тераса на 40 гостей. До Ваших послуг також комплект звукового та мультимедійного обладнання, який дозволяє проводити концерти та виступи найвищого рівня.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Успіх будь-якого ресторану починається з цікавої ідеї, підтримується належною реалізацією, а розвивається однодумцями...

Контакти

Ресторан імпровізацій cinema&jazz

Адреса

м. Львів, пр. Шевченка, 28

Телефони

+38 (032) 236 04 25
+38 (098) 676 46 00

Графік роботи

9:00 – 2:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з вами протягом 15 хвилин

</p>