Про нас

В центральній частині Львова, поруч зі старовинними оборонними мурами, знаходиться істинно львівський компанійський ресторан Панська чарка – місце відпочинку для чоловічого товариства. Тут завжди гомонять веселі компанії друзів, які мають нагоду поспілкуватись за одним великим столом. Позитивні емоції зміцнюють оригінальні львівські настоянки, виготовлені на основі натуральних продуктів і трав за старовинними, традиційними рецептурами. Понад 30 різноманітних настоянок не лише чудово доповнюють будь-які страви української, авторської та європейської кухні ресторану, але й мають цілющі властивості, відтворюють справжній колорит Львівщини, та, без сумніву, є прекрасним львівським сувеніром. Панська чарка -  ресторан з Впольованим меню. Страви цього особливого меню готуються з м’яса дикого кабана, вирощеного в природніх умовах у господарстві «Зубр», що розташоване у Львівській області, спеціально для гостей компанійського ресторану. Дегустації настоянок, страви на компанію, перегляд спортивних трансляцій, традиційні національні святкування для компаній до 120 осіб.

Бенкети

Ресторан зможе прийняти до 150 гостей.  Це два окремих приміщення по 50 та 20 посадкових місць, vip-зал та літня тераса на 14  та 70 місць відповідно. Цього цілком достатньо для корпоративу, весілля чи бенкету з влашуванням загального та окремих столів, а також танцювального майданчика. У закладі є необхідне звукове та мультимедійне обладнання для виступу артистів, та трансляції відеопрограм.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Дружня і згуртована команда завжди добивається успіху у спільній справі, то ж у своїй роботі ми завжди керуємось цим правилом. 

Контакти

Компанійський ресторан

Адреса

м. Львів, вул. Винниченка, 3

Телефони

+38 (032) 235 53 91
+38 (097) 205 48 41

Графік роботи

11:00 – 1:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з вами протягом 15 хвилин

<>