Про нас

В центральній частині Львова, поруч зі старовинними оборонними мурами, знаходиться істинно львівський компанійський ресторан "Панська чарка" – місце відпочинку для веселого товариства. Тут завжди гомонять компанії друзів, які мають нагоду поспілкуватись за одним великим столом. Позитивні емоції зміцнюють оригінальні львівські настоянки, виготовлені на основі натуральних продуктів і трав за старовинними, традиційними рецептурами. Понад 30 різноманітних настоянок не лише чудово доповнюють будь-які страви української, авторської та європейської кухні ресторану, але й мають цілющі властивості, відтворюють справжній колорит Львівщини, та, без сумніву, є прекрасним львівським сувеніром. "Панська чарка" -  ресторан з Впольованим меню. Страви цього особливого меню готуються з м’яса дикого кабана, вирощеного в природніх умовах у господарстві "Зубр", що розташоване у Львівській області, спеціально для гостей компанійського ресторану. Дегустації настоянок, страви на компанію, перегляд спортивних трансляцій, традиційні національні святкування для компаній до 120 осіб, - все це можливе разом з нами!

Бенкети

Ресторан зможе прийняти до 150 гостей.  Це два окремих приміщення на 50 та 20 місць, vip-зал та літня тераса на 14  та 70 місць відповідно. Цього цілком достатньо для корпоративу, весілля чи бенкету з оформленням загального та окремих столів, а також танцювального майданчика. У закладі є необхідне звукове та мультимедійне обладнання для виступу артистів та трансляції відеопрограм.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Дружня і згуртована команда завжди добивається успіху у спільній справі, то ж у своїй роботі ми завжди керуємось цим правилом. 

Контакти

Компанійський ресторан

Адреса

м. Львів, вул. Винниченка, 3

Телефони

+38 (032) 235 53 91
+38 (097) 205 48 41

Email

romanPch77@gmail.com

Графік роботи

11:00 – 1:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом

<>