Про нас

Створюючи цю м'ясну ресторацію, ми вирішили не вигадувати легенд чи різних шоу, не прикрашати і, тим більше, не приховувати нічого для того, щоб вам сподобатись. Ми хочемо бути чесними з нашими гостями. Чому чесне м'ясо? Чесне, бо завжди свіже і без консервантів. Чесне, бо вирощене на власній фермі. Чесне м`ясо, бо справжнє м`ясо!

«28 будинок»

Будинок, у якому розташовано ресторацію, — пам'ятка національного значення, кам'яниця Гепнерівська, або ще кажуть Докторська, оскільки будинок належав переважно лікарям та аптекарям, має багато історій та легенд. Як мінімум одну з них Ви точно чули про Підкову. Кажуть, що тут він провів останню ніч перед стратою. А ще кажуть, що любив дуже жінок і добре, справжнє м’ясо:)

Одним з останніх власників кам`яниці був Ян Кучинський, сам Президент Львова. За його часів, під час реконструкції сусіднього будинку (25-й номер), майстри зробили підкоп до пивниці пана президента, що спричинило великий скандал в місті.

Це будинок - одна з найцінніших кам'яниць на площі Ринок. Йому вже понад 400 років, а фундаментам, на яких стояв попередній будинок, близько 500 років. І він майже не змінив свого вигляду з початку 16 століття.  Через велику кількість написів, викарбуваних в камені на фасаді і в інтер'єрі, в народі будинок отримав назву «Кам'яниця з афоризмами». Усі написи, які експоновані в залах ресторації, оригінальні, віднайдені під час археологічних розкопок підвалів.

Бенкети

Ресторація на ринку "Чесне м'ясо" проводить заходи різноманітного формату: корпоративи, презентації, бенкети, фуршети. Приміщення ресторану розташовано на двох рівнях та дозволяє  комфортно розмістити гостей у кожному залі: "Зал Ліхтарів" до 50 осіб, "Зал 12" - 12 осіб, "Кам'яний Зал" до 25 осіб​.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Дружня команда Львівського холдингу "Акурат"  здатна за короткий час здійснити великі проекти з найбільшою ефективністю. Ласкаво просимо оцінити наші досягнення!

Контакти

Ресторація на Ринку

Адреса

м. Львів, пл. Ринок, 28

Телефони

+38 (068) 439 43 96

Email

chesnemyaso@gmail.com

Графік роботи

11:00 – 0:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом

<>