Про нас

«Чесне М’ясо» - це єдиний заклад у Львові та Львівській області, що пропонує унікальні страви з м’яса Мангалиці, яке містить легкозасвоюване залізо, речовини, що перешкоджають утворенню холестерину, більше ненасичених кислот і вітамінів, володіє антиканцерогенними властивостями! 

Мангалиця - це угорська порода диких свиней, вирощена на власних мисливських угіддях, яка живе в екологічно чистих природніх умовах та харчується виключно натуральним рослинним кормом. Задяки цьому м'ясо є дієтичним та містить значно менше холестерину.

Якщо ви прихильник корисних дієтичних продуктів, рекомендуємо вам спробувати м’ясо Мангалиці, без шкідливих добавок, хімічних препаратів, стимуляторів і гормонів росту. Тому м’ясо вважається екологічно чистим та корисним продуктом.

М’ясо мангалиці вважається делікатесом і дуже цінується серед гурманів. Страви з Мангалиці  - натуральність на першому місці!

В нашому закладі використовується тільки м'ясо молодого поголів’я вагою 60-80 кг, тільки так страви стають бездоганними за смаком та зберігають свої корисні властивості.

Наш заклад пишаєтьс стравами, приготованими за унікальною технологією Хоспер! Піч хоспер (josper, закритий гриль, гриль-мангал) ідеально підходить для приготування смачних , соковитих страв, що зберігають свої смакові властивості!

Хоспер – єдине на кухні сучасного ресторану рішення, що дозволяє одночасно використовувати переваги мангала і печі. В якості палива в печах Хоспер використовуються чисте деревне вугілля або чисте вугілля рослинного походження.

 Завдяки конструкції Хоcпера - м'ясо, риба, овочі виходять надзвичайно смачними і ароматними, до того ж - час приготування страв у Хоспері Вас приємно здивує, це справді швидко ! У Хоспері стейк природним шляхом обгортається скоринкою, а вся волога залишається у м'ясі.

Створюючи цю м'ясну ресторацію, ми вирішили не вигадувати легенд чи різних шоу, не прикрашати і, тим більше, не приховувати нічого для того, щоб вам сподобатись. Ми хочемо бути чесними з нашими гостями. Чому чесне м'ясо? Чесне, бо завжди свіже і без консервантів. Чесне, бо вирощене на власній фермі. Чесне м`ясо, бо справжнє м`ясо!


«28 будинок»

Будинок, у якому розташовано ресторацію, — пам'ятка національного значення, кам'яниця Гепнерівська, або ще кажуть Докторська, оскільки будинок належав переважно лікарям та аптекарям, має багато історій та легенд. Як мінімум одну з них Ви точно чули про Підкову. Кажуть, що тут він провів останню ніч перед стратою. А ще кажуть, що любив дуже жінок і добре, справжнє м’ясо:)

Одним з останніх власників кам`яниці був Ян Кучинський, сам Президент Львова. За його часів, під час реконструкції сусіднього будинку (25-й номер), майстри зробили підкоп до пивниці пана президента, що спричинило великий скандал в місті.

Це будинок - одна з найцінніших кам'яниць на площі Ринок. Йому вже понад 400 років, а фундаментам, на яких стояв попередній будинок, близько 500 років. І він майже не змінив свого вигляду з початку 16 століття.  Через велику кількість написів, викарбуваних в камені на фасаді і в інтер'єрі, в народі будинок отримав назву «Кам'яниця з афоризмами». Усі написи, які експоновані в залах ресторації, оригінальні, віднайдені під час археологічних розкопок підвалів.

Бенкети

Ресторація на ринку "Чесне м'ясо" проводить заходи різноманітного формату: корпоративи, презентації, бенкети, фуршети. Приміщення ресторану розташовано на двох рівнях та дозволяє  комфортно розмістити гостей у кожному залі: "Зал Ліхтарів" до 50 осіб, "Зал 12" - 12 осіб, "Кам'яний Зал" до 25 осіб​.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Дружня команда Львівського холдингу "Акурат"  здатна за короткий час здійснити великі проекти з найбільшою ефективністю. Ласкаво просимо оцінити наші досягнення!

Контакти

Ресторація на Ринку

Адреса

м. Львів, пл. Ринок, 28

Телефони

+38 (068) 439 43 96

Email

chesnemyaso@gmail.com

Графік роботи

11:00 – 23:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом

<>